O nás

Hlavným zameraním je veľkoobchod s mrazenými a chladenými výrobkami, najmä s mäsom, údeninami, zverinou, lahôdkami a mnoho ďalšími produktmi. Spoločnosť prešla od svojho vzniku expanzívnym rastom, vybudovala si vlastné mraziarenské sklady a stala sa jedným z popredných importérov masa a mastných výrobkov v SR.

Dovážame od renomovaných zahraničných dodávateľov z celej EU, najmä z Francúzska, Anglicka, Holandska, Belgicka, Talianska, Španielska, Nemecka, Dánska.

Avšak ak je možné v odpovedajúcej kvalite a dostatočnom množstve nakúpiť i v SR, dávame prdnosť slovenským výrobkom. Stratégia nášho podnikania je postavená na spoľahlivosti a dobrých vzťahoch s dodávateľmi a odberateľmi.

Základnou filozofiou firmy je poskytnúť zákazníkom na základe individuálneho prístupu ten najlepší servis charakterizovaný neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb a snahou o priebežné rozširovanie ponuky zaručene nezávadných a biologicky hodnotných výrobkov.

Zásady spoločnosti

Spoľahlivosť a dôveryhodnosť – vždy plníme, čo sľúbime a dodržujeme termíny i dohodnuté požiadavky

Prvotriedna akosť – vďaka dôkladnému výberu dodávateľov garantujeme najvyššiu kvalitu tovaru. Kvalita je pre nás vždy na prvom mieste.

Profesionálne služby – sme schopní dodať tovar veľmi rýchlo – prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.

Individuálny prístup – ku každému zákazníkovi pristupuje tak, aby sme uspokojili všetky jeho očakávania.